);

kontakty.

vedení organizace.

- konsent, z. s. - 
Pod starou školou 69, 16400, Praha
IČO 05420423

johanna nejedlová

výkonná ředitelka
722 018 115
johanna@konsent.cz

Johanna před lety Konsent založila a ted se stará o jeho chod směr. Působí také jako publicistka - své texty uveřejňuje v Heroine.cz, Cro Radio Wave a nebo A2larm. Je členkou výkonného výboru České ženské lobby a redakční rady Deníku N. Za své působení získala ocenění Women of Europe 2019, Bitch 50 a zařadila se do výběru žebříčku časopisu Forbes 30 pod 30.

barush maush

kreativní ředitelka a impact designérka
barush@konsent.cz
www.barushmaush.com

Barush se v Konsentu věnuje od začátku vizuální komunikaci a identitě. Zároveň s Johannou řeší obsahové agendy.  Částečně žije na Blízkém východě, kde se aktivně zapojuje do místního politického života. Pracovala ve výpravě seriálů Netflixu a sama natočila řadu fashion a music videí. Působí také jako tatérka a občas něco napíše pro A2larm.

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

Chci dostávat newsletter

Chci odebírat