);

projekty 
kultivace prostředí.

Konsent nabízí rámcová i dílčí řešení pro firmy, organizace i bary a noční podniky pro zlepšení a kultivaci pracovního prostředí. Vstupuje také na akademickou půdu. Naším hlavním mottem je, že základním stavebním kamenem komunikace je respekt - když chybí respekt, vznikají problémy jako mobbing, bossing nebo obtěžování. Pomáháme nastavit mechanismy, jak těmto problémům předcházet i jak je řešit.

respekt je profi. 
pro firmy a organizace.

Se sexuálním obtěžováním na pracovišti se setká až 25 % zaměstnankyň a zaměstnanců. Ostatní nežádoucí jevy tohoto typu, jako je bossing, mobbing a šikana pak zažije 
více než 20 % pracujících. Situace je frustrující nejen pro dotyčné, ale vede také k nižší produktivitě zaměstnankyň i zaměstnanců a zvýšené fluktuaci. Přestože sexuální obtěžování 
na pracovišti je ukotvené v antidiskriminačním zákoně a může být až trestným činem, společnost ho bere na lehkou váhu a nemá nastavené procesy, které by ho řešily.

pro více informací kontaktujte naši Leonu na leona@konsent.cz

chci vědět víc!

Ročně se stane 12 000 znásilnění. Dělají s tím politici něco? 
Pomozte nám jim o tom dát vědět!

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

Chci dostávat newsletter

Chci odebírat