);

konsent.

boříme mýty o sexu a sexuálním násilí. 

Konsent se od roku 2016 věnuje prevenci sexuálního násilí a obtěžování. Do veřejného prostoru vstupuje s osvětovými kampaněmi a zábavnou formou boří mýty, jež jsou s tématem spojené. 
V rámci primární prevence jsme vyvinuli ve spolupráci s týmem odborníků workshopy Když to chce pro základní a střední školy věnující se sexuální výchově, která se v českém školství často opomíjí. Od loňského roku pracujeme také na mezinárodním peer to peer projektu Power, podpořeném Evropskou komisí, který upozorňuje na genderově specifické kybernásilí. Vstoupili jsme také na pole nočního života s kampaní Respekt je sexy, do akademického prostředí s projektem Respekt až na půdu a pomáháme kultivovat pracovní prostředí ve firmách s projektem Respekt je profi. 

podpořte nás!

žádná tabu

před tabulí

I díky vám jsme vybrali potřebné finance na HitHitu - děkujeme! Stále nás však můžete podpořit v naší činnosti na darujme.cz.

vedení organizace.

- konsent, z. s. - 
Pod starou školou 69, 16400, Praha
IČO 05420423

johanna nejedlová

výkonná ředitelka
722 018 115
johanna@konsent.cz

Johanna před lety Konsent založila a ted se stará o jeho chod směr. Působí také jako publicistka - své texty uveřejňuje v Heroine.cz, Cro Radio Wave a nebo A2larm. Je členkou výkonného výboru České ženské lobby a redakční rady Deníku N. Za své působení získala ocenění Women of Europe 2019, Bitch 50 a zařadila se do výběru žebříčku časopisu Forbes 30 pod 30.

barush maush

kreativní ředitelka
barush@konsent.cz
www.barushmaush.com

Barush se v Konsentu věnuje od začátku vizuální komunikaci a identitě. Zároveň s Johannou řeší obsahové agendy.  Částečně žije na Blízkém východě, kde se aktivně zapojuje do místního politického života. Pracovala ve výpravě seriálů Netflixu a sama natočila řadu fashion a music videí. Působí také jako tatérka a občas něco napíše pro A2larm.

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na johanna@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.