pojd’te pracovat do Konsentu

rozšiřte náš tým a pomozte nám bořit mýty o sexuálním násilí

Úvodní obrázek

FINANČNÍ MANAŽERKA / MANAŽER

úvazek  0,25 na HPP (s možností pozdějšího rozšíření), možnost částečné práce z domova

Umíte to s kalkulačkou a Excelem a zároveň chcete přispět k sexuální osvětě a prevenci sexuálního násilí v ČR? Pak je tenhle job přímo pro vás.

potřebujeme od vás

  • zkušenost s finančním řízením v neziskovém sektoru alespoň 2 roky
  • pečlivost a spolehlivost
  • invenčnost, systematičnost a schopnost nastavovat funkční interní procesy

hodilo by se i

  • VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • zkušenosti s finančním řízením projektů EHP

co vás čeká

  • zodpovědnost za vedení rozpočtu organizace, kontrola čerpání rozpočtů projektů
  • příprava podkladů pro účetní
  • odpovědnost za soulad čerpání rozpočtů s pravidly donorů a legislativou
  • příprava finanční části monitorovacích zpráv projektů
  • závěrečné vyúčtování projektů
  • příprava finanční části žádostí o nové projekty

co nabízíme

  • neformální pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • HPP na 0,25 úvazku za 9 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • remote office, flexibilní pracovní dobu, lidský přístup, inspirativní kolektiv
  • spolupráci do dubna 2024, v případě, že se nám podaří získat dostatek financí možnost prodloužení i rozšíření úvazku

Nástup ihned.

Svoje CV a motivační dopis zašlete do 17.10. na adresu tereza@konsent.cz.