);

respekt je profi.
pro firmy a organizace.

Základním stavebním kamenem komunikace je respekt - když chybí respekt, vznikají problémy jako mobbing, bossing nebo obtěžování. Pomáháme nastavit mechanismy, jak těmto problémům předcházet i jak je řešit.

proč je 
to potřeba.

Se sexuálním obtěžováním na pracovišti se setká až 25% zaměstnankyň a zaměstnanců. Ostatní nežádoucí jevy tohoto typu, jako je bossing, mobbing a šikana pak zažije více než 20% pracujících. To je pro dotyčné nejen frustrující, ale vede to k nižší produktivitě zaměstnankyň i zaměstnanců a zvýšené fluktuaci. Přestože sexuální obtěžování na pracovišti je ukotvené v antidiskriminačním zákoně a může být až trestným činem, společnost ho bere na lehkou váhu a nemá nastavené procesy, které by ho řešily.

chci vědět víc!

Ročně se stane 12 000 znásilnění. Dělají s tím politici něco? 
Pomozte nám jim o tom dát vědět!

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

Chci dostávat newsletter

Chci odebírat