);

pro školy a učitele.

Konsent pořádá řadu workshopů primární prevence - sociální sexuální nauka v rámci primární prevence sexuálního násilí, prevence kybernásilí i programy vedené samotnými studenty. Zároveň s novým projektem Žádná tabu před tabulí vyvíjí metodiky a nabízí workshopy přímo učitelům a podporuje je v tom, jak učit sexuální nauku.
Objednávejte na info@konsent.cz nebo na adresách u jednotlivých workshopů.

když to chce - prevence sexuálního násilí

Sexuální výchova na školách by neměla být pouze o antikoncepci. Náš workshop se proto věnuje mýtům a stereotypům spojených se sexem a sexuálním násilím. Se studenty a studentkami diskutujeme o respektu k sobě a druhým, nastavování hranic a potřebě souhlasu při sexuálním jednání.

 Vědomí vlastní hodnoty a hodnoty druhého vnímáme jako klíčové v prevenci sexuálního násilí. Studenty/ky vedeme k zodpovědnému vztahu k vlastní sexualitě. Upozorňujeme na nebezpečí tlaku okolí a učíme je, že ne znamená ne. Společně rozpoznáváme formy sexuálního násilí a probíráme, jak poskytnout podporu kamarádovi/kamarádce, který/á  se s násilím setkal/a. 

sex na valentýna je super, znásilnění ne!

Ročně se stane 12 000 znásilnění. Dělají s tím politici něco? Pomoz nám dát jim o tom vědět! 

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na lucie@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.