);

respekt až na půdu.
akademickou.

Obtěžování, sexuální nátlak, nevyžádaná pozornost a znásilnění se dějí i na akademické půdě - mezi studenty, ze strany vyučujících ke studujícím i naopak. Pomáháme vysokým školám nastavit mechanismy, jak se těmto jevům bránit a nastavit bezpečné prostředí pro všechny.

proč to děláme?

18 % vysokoškolských studujících má zkušenost s nevítanou sexuální pozorností ze strany vyučujících a kolem 9 % se setkalo se sexuálním nátlakem. Obdobné situace se nevyhýbají ani studentským kolektivům. Univerzity hrají klíčovou roli v osobním rozvoji mladých lidí – a to nejde bez důvěry a vzájemného respektu.
Posbírali jsme zkušenosti od více než 1400 studentů a čerstvých absolventů českých vysokých škol. Výsledky průběžně zveřejňujeme na našich sociálních sítích.

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

Chci dostávat newsletter

Chci odebírat