);

zapojte se!
podpořte nás!

Chcete se zapojit jako dobrovolníci nebo nás podpořit? Chcete dostávat náš newsletter a vědět o tom, co se u nás děje? Rádi byste se zapojili jinak, ale nevíte jak?

podpořte nás!

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

Přispějte nám na účet: 221368079/0600 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

 

co společně můžeme dokázat.
Pomůžeme ti zorganizovat diskusi ve tvém městě.
Můžeme společně založit svépomocnou skupinu.
Můžeš nám pomoci oslovovat důležité partnery a navazovat spolupráce.
Tvé nápady jsou vítány!

proč je důležité zapojit se.

Díky tobě se dozví o problematice znásilnění a sexuálního obtěžování víc lidí.
Chceme dělat akce po celé republice.
Můžeš se zapojit do chodu organizace - dobrovolníci nám pomáhají s organizací stánků na festivalech ale i s úkony důležitými pro každodenní fungování. Oceníme každou pomoc!

Jako dobrovolník*ce budeš dostávat mailem měsíčníky, ve kterých se dozvíš, s čím je potřeba vypomoci nebo jak se můžeš zapojit (ať už fyzicky, nebo online). Dále budeš mít možnost se příležitostně zúčastnit nejrůznějších workshopů, přednášek a dalších akcí. Rádi tě také uvidíme na pravidelných neformálních dobrovolnických schůzkách, které jsou příležitostí probrat konsentí novinky a Tvoje vlastní návrhy, ale i setkat se s podobně smýšlející komunitou. Pokud máš zájem stát se dobrovolníkem, stačí vyplnit stručný dotazník a my se Ti obratem ozveme 🙂

podpořte nás!

žádná tabu

před tabulí

I díky vám jsme vybrali potřebné finance na HitHitu - děkujeme! Stále nás však můžete podpořit v naší činnosti na darujme.cz.