);

zapojte se.
podpořte nás.

Chcete se zapojit jako dobrovolníci nebo nás podpořit? Chcete dostávat náš newsletter a vědět o tom, co se u nás děje? Rádi byste se zapojili jinak, ale nevíte jak?

zapojte se!

Staň se součástí Konsent dobro-týmu! Dobrovolníkům a dobrovolnicím všech genderů a věkových skupin jsou dveře otevřené <3 

VYPLŇIT DOTAZNÍK PRO DOBROVOLNIČENÍ

pro více informací kontaktujte naši Káju na office@konsent.cz

jak to u nás chodí?

Máme v Konsentu dvě základy - jednu v Praze a druhou v Brně. Schůzky máme proto rozděleny na Čechy a Moravu + Slezsko, abys na setkání nemusel*a cestovat přes půl republiky. Teď se sice potkáváme online (na platformě Zoom), ale až to zase půjde, začneme se opět potkávat i osobně. Je ale jen na tobě, kterých setkání se zúča​stníš. Můžeš klidně chodit na obě a poznat tak Konsent lidi z celé republiky.

Na brněnškých setkáních se budeš pravidelně potkávat s Marcelou.
 Na pražských zase s Karolínou a Nelou.

jak schůzky probíhají?


Povídáme si o tom, jak se máme, na čem pracujeme, co zajímavého jsme četli*y a viděli*y a co se děje v Konsentu. Zadáváme si úkoly a řešíme, jak by bylo nejlepší je plnit. Celá schůzka je neformální a je v ní spousta prostoru jen tak sdílet, co se kolem nás zrovna ​děje. Každý měsíc nás navíc chodí navštívit jiný*á člen*ka Konsentu, takže ti, co chodí pravidelně, mají šanci se postupně seznámit s celým týmem

co děláme, když se nescházíme? 

Komunikujeme spolu přes mail, pomáháme s aktuálními úkoly a chodíme na různé vzdělávací akce (to už je ale zase scházení se, že jo:))

kolik času mi dobrovolničení zabere? 

To záleží na tobě. Může to být hodina měsíčně nebo několik hodin týdně. Úkoly jsou hodně rozmanité a liší se časovou náročností. Zároveň si můžeš vybrat, jestli budeš chodit na schůzky a na školení nebo ne.

jaké jsou benefity dobrovolničení pro Konsent?

Budeš dělat práci, která má smysl.
Můžeš se účastnit nejrůznějších školení - v minulosti proběhl například seminář o Rámcovém vzdělávacím programu nebo školení o fundraisingu.
Všechny naše veřejné workshopy jsou pro tebe zdarma (pokud je v nich zrovna volné místo). 
Získáš nové přátele.
 Budeš se potkávat s lidmi, kteří sdílejí tvé hodnoty. 
Budeš se rozvíjet v tématu prevence sexuálního násilí a obtěžování.

chci se zapojit, co teď? 

VYPLŇIT DOTAZNÍK 

Vyplň náš dobrovolnický dotazník a my se ti ozveme.:)

co když vás chci podporovat a ne dobrovolničit? 

To je taky skvělá volba! V takovém případě dál sleduj náš web a sociální sítě a sdílej naše příspěvky, aby se naše poselství šířilo dál. Budeme taky moc vděčné*í za finanční příspěvek na portálu Darujme.

podpořte nás.

Konsent funguje jako nezávislá organizace a většinu svých prostředků získává z grantů na jednotlivé projekty nebo z veřejných sbírek. Peněz ale není nikdy dost a každá koruna se hodí - můžeme pak pořádat workshopy i ve školách a volnočasových centrech, které na to nemají finance.

firemní dárcovství

Pro dárce z řad firem máme připravené balíčky - můžete například podpořit konkrétní školu, ve které pak náš workshop proběhne, nebo uspořádáme workshop pro děti vašich zaměstnanců. 
Pro více informací nás kontaktujte na info@konsent.cz.

 

individuální dárcovství

Oceníme jakoukoliv podporu - můžete nám přispět jednorázově nebo zadat trvalý příkaz. S našimi dárci jsme pravidelně v kontaktu - pokud o to stojí. Informujeme je o tom, co se u nás děje a zveme je na naše akce, workshopy, přednášky, ale i večírky.

Chci dostávat newsletter

Chci odebírat